SzipSzop.pl


Autor: Konstanty Dąbrowski


INFORMACJE:


WWW: https://www.szipszop.pl/

Dodano: 2018-11-14

Telefon: 58 742-22-86

Miejscowość: Gdańsk

Adres: Smoleńska 15

Kod pocztowy: 80-058

Źródła:
https://www.szipszop.pl/blog/index.php/2017/11/13/jak-wybrac-wlasciwy-rozmiar-body-dla-niemowlat/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER


GOOGLE +Oceń firmę (5 z 1 głosów)Jaki rozmiar body niemowlęcego wybrać?


Pierwsze momenty, gdy na świecie pojawia się długo oczekiwany, nowy członek rodziny mają magiczny charakter. Rodzice zapamiętają je z pewnością na całe życie. Jednak w związku z pojawieniem się maluszka pojawia się wiele pytań i wątpliwości - szczególnie, jeśli jest to pierwsze dziecko. Niektóre z nich dotyczą wyboru wyprawki i ubranek.

Praktyczne porady dla młodych rodziców

Przyszli rodzice mogą mieć mnóstwo pytań dotyczących wyprawki. Jaki rozmiar body niemowlęcego wybrać? Czy warto kupić śpioszki na rzepy czy zatrzaski? Czy można wybrać ubranka unisex czy lepiej zdecydować się na takie dla chłopców i dziewczynek? To tylko przykłady. Te i podobne wątpliwości rozwieje lektura bloga przeznaczonego specjalnie dla przyszłych rodziców. 

Porady pomogą Ci wybrać idealny dla Twojego dziecka rozmiar ciuszków - musi być on zawsze nieco większy niż wymiary malucha, aby zapewnić mu swobodne poruszanie się i nie krępować ruchów. Dotyczy to nie tylko długości ubrania czy szerokości - chodzi o wymiary rękawków, szerokość otworu na głowę, sposób uszycia kołnierzyka i tym podobnych. Poznasz, które materiały są najłagodniejsze dla skóry dziecka i najbardziej oddychające. Zapoznasz się także z trendami dotyczącymi wyglądu ubranek - zarówno dla małych chłopców, jak i dziewczynek. 

Szeroki wybór ubranek dla najmłodszych

Strona internetowa SzipSzop.pl pełni jednak nie tylko funkcje poradnika. To także sklep internetowy, w którym możesz zamówić tak praktyczne ubranka jak śpioszki, body i inne przydatne akcesoria. W ofercie zgromadzone zostały jedynie ubranka pochodzące od sprawdzonych marek i uznanych producentów - wykonane z przyjaznych dla skóry najmłodszych, jedynie naturalnych materiałów. 

Atutem sklepu internetowego jest przede wszystkim szeroki wybór ciuszków - zarówno w kwestii rozmiarów, jak i kolorystyki, wzorów czy nadrukowanych i naszytych na ubranka motywów. Dodatkową zachętą jest możliwość szybkiego zamówienia ubrań oraz ich atrakcyjna cena - dostosowana do możliwości finansowych przyszłych rodziców. WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYP.P.H. KEMER Lech Modrzyński

Straszyn

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

Tczew