Proinspect Group Marek Złoto


Autor: Konstanty Dąbrowski


INFORMACJE:


WWW: https://bezpiecznypracownik.com

Dodano: 2019-05-27

Telefon: 48 508 286 884

Miejscowość: Opole

Adres: Wspólna 3A

Kod pocztowy: 45-837

Źródła:
https://bezpiecznypracownik.com/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Hurtownia bhp Opole - https://bezpiecznypracownik.com


W ostatnich latach w zakładach pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą, wprowadzono wiele działań, które miały ograniczyć poziom wypadków. Te były bowiem bardzo częste i bardzo często wiązały się z bardzo dużymi obrażeniami ciała. Na szczęście sytuacja się zmieniła i dzisiaj dość rzadko słyszy się o niepokojących zdarzeniach. Jednym z powodów zmniejszenia się statystyk jest fakt, że pracodawcy mają obowiązek wyposażać swoich pracowników w odpowiednie ubrania, natomiast pracownicy mają z kolei obowiązek je nosić.

Dostęp do nowoczesnych strojów roboczych jest bardzo prosty, gdyż na rynku działa wiele hurtowni specjalizujących się w sprzedaży tego rodzaju produktów. Jedną z nich jest Proinspect Group, która oferuje kompleksowe wyposażenie pracownika w odzież oraz różnego rodzaju akcesoria. 

Klienci mają możliwość robienia zakupów przez całą dobę. Do ich dyspozycji pozostają konsultanci, którzy w godzinach pracy sklepu doradzą, które produkty dopasować do potrzeb klienta. Nad procesem wysyłki czuwa dedykowany pracownik, które zadaniem jest pokierowanie paczką w taki sposób, aby dotarła do klienta nie dalej jak dzień po zamówieniu. Większość wysyłek jest realizowanych w tym własnie terminie. Wszystkie towary, które są dostępne w ofercie są wysyłane do klientów z terenu Polski, lecz mogą trafić w dowolne miejsce w Europie.

Zmieniające się przepisy w różnych branżach spowodowały, że wielu pracodawców musi się do nich dostosować. Prezentowana hurtownia również dostosowuje swoją ofertę na bieżąco, żeby klienci mogli dalej i bez problemów prowadzić swoje interesy. Hurtownia bhp z Opola obsługuje obecnie prawie 400 mniejszych i większych klientów, którzy są niezwykle zachwyceni z takiej współpracy. W kolejce już czekają inni, którzy także chcą się stać profesjonalnym pracodawcą. W hurtowni istnieje możliwość personalizacji dostępnych przedmiotów, co jest szczególnie pomoce w przypadku wspólnych szatni lub szafek pracowniczych. Na ubraniach bez problemu można umieszczać także logotyp pracodawcy. WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISY