P.P.H. KEMER Lech Modrzyński


Autor: Kornelia Witkowska

INFORMACJE:


WWW: https://kemer.pl/

Dodano: 2018-11-14

Telefon: 58 682 89 42

Miejscowość: Straszyn

Adres: Plażowa 15

Kod pocztowy: 83-010

Źródła:
https://kemer.pl/pol_m_TOREBKI-151.html
https://kobietamag.pl/modne-torebki-na-sezon-jesien-zima-201718/
https://www.fashionsite.pl/torebki-damskie-poradnik-elegantki/

SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)10 rzeczy których nie wiesz o damskich torbach


Sklep KEMER oferuje swoim klientkom bogatą kolekcję torebek. Znajdujące się w jego asortymencie torby damskie wyróżniają się jakością i solidnym wykonaniem. Wiele kobiet ceni ofertę sklepu za nowoczesny i atrakcyjny styl torebek.

O damskich torebkach krąży wiele przekonań. Przede wszystkim uważa się, że kobieta zawsze powinna mieć ze sobą torebkę, jeśli chce czuć się elegancko. Ponadto powszechnie wiadomo, że torebka pełni nie tylko funkcje praktyczne – warto traktować ją również jako ciekawy dodatek do stylizacji. Wiele ludzie uważa też, że torby damskie dużo mówią o swoich właścicielkach. Takie cechy torebki, jak fason, kolor, materiał są odbiciem osobowości kobiety. Chcesz poznać więcej faktów o damskich torebkach? Interesują Cię informacje mniej oczywiste? Oto kilka z nich:

  1. Damska torebka ma bardzo długą historię. Pierwsze udokumentowane użycie pochodzi z XIV-wieczne.
  2. Niektórzy badacze podają jednak, że prototyp torebki mógł istnieć już w starożytności. Znane są źródła mówiące o używaniu przez kobiety z tamtych czasów torebek przypominających dzisiejsze kopertówki.
  3. Pierwotnie kobiety nie nosiły torebek na zewnątrz, lecz chowały je pod ubraniem. Pokazywanie torebki było uznawane za przejaw nieprzyzwoitości.
  4. Zamek błyskawiczny pojawił się w torebkach w 1923 roku. Taki model zaprojektowała marka Hermes.
  5. Najdroższa torebka według księgi Guinessa kosztowała 3,8 milionów dolarów. Wykonano ją z ponad 4 tysięcy diamentów.
  6. Cena kultowej torebki Chanel 2.55 wzrasta każdego roku. Dlatego wiele ekspertów twierdzi, że jej zakup może stanowić dobrą inwestycję, gdyż taki stan ma się utrzymać jeszcze przez wiele lat.
  7. Marka Louis Vuitton wykonuje większość swoich torebek z trwałego i wysokiej jakości płótna, w przeciwieństwie do innych marek, które najczęściej wybierają skórę.
  8. Przeciętna damska torebka wraz z zawartością waży 1,5 kilograma.
  9. Według pewnej ankiety 22% kobiet uznaje torebkę, jako reprezentatywny przedmiot, którym chciałyby zaimponować w towarzystwie. Dla porównania tylko 9% wybrało buty.
  10. Przeciętna kobieta posiada 6 torebek.

Na podstawie powyższych faktów nie da się zaprzeczyć, że torebka to jeden z najważniejszych atrybutów kobiety. Jeśli w Twojej szafie znajduje się 6 torebek, wiesz również, że nie należysz do wyjątków. Na pewno zasłużyłaś na odrobinę przyjemności i prezent w postaci nowej torebki. Odwiedź stronę kemer.pl i znajdź swój wymarzony model!WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYStomatolog Tomasz Dzwonkowski

Tczew

NOVVAM GROUP Sp. z o.o.

Żukowo