OLYNK


Autor: Kornelia Witkowska


INFORMACJE:


WWW: https://olynk.pl/

Dodano: 2018-11-14

Telefon: 789 117 524

Miejscowość: Poznań

Adres: Kopanina 28

Kod pocztowy: 60-105

Źródła:
https://olynk.pl/kategoria-produktu/lampiony/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER


GOOGLE +Oceń firmę (0 z 0 głosów)OLYNK | Szklany lampion dekoracyjny


OLYNK jest producentem i sprzedawcą wysokojakościowych produktów dekoracyjnych i użytkowych, w tym lampionów dekoracyjnych. Szklany lampion jest zrealizowany zgodnie ze wszelkimi oczekiwaniami miłośników życia zgodnie z naturą, bo do produkcji używa się wyłączenie naturalnych surowców, takich jak wosk:

  • palmowy,
  • pszczeli,
  • sojowy.

Każdy lampion dekoracyjny idealnie wpasowuje się w charakter nowoczesnego, jak i klasycznego wystroju wnętrz, dzięki czemu jesteśmy pewni, że wszyscy klienci odnajdą lampion dostosowany do swoich potrzeb. Warto wspomnieć, że wśród proponowanych lampionów znajdują się takie o owalnym kształcie, podobne do butelki, jak i tradycyjne przypominające dawne lampiony kolejowe. Różnorodność pozwala na zamówienie idealnego artykuły dekoracyjnego, który z pewnością będzie przez Państwa użytkowany przez długi czas.

Dekoracje w postaci lampionów można stawiać nie tylko w pomieszczeniach, ale również w ogrodzie, przed domem, w altance, na balkonie. Wytrzymałe materiały używane podczas produkcji idealnie sprawdzą się w niemal każdym miejscu. Firma stara się wykonywać tego typu dekoracje z dbałością o najmniejsze detale, dlatego z każdym rokiem udoskonala swoje produkty, w tym szklane lampiony. Ekologiczne wyroby na bazie naturalnego wosku są przyjazne nie tylko człowiekowi, ale również środowisku. Podczas użytkowania proponowanego lampionu nie wydzielają się żadne szkodliwe związki, jakie można znaleźć w tanich zamiennikach.

Użycie czystego wosku w wysokogatunkowych lampionach skutkuje:

  • trwałością artykułu,
  • naturalnością lampionu,
  • ciepłym i przyjaznym światłem świecy,
  • przebywaniem w czystym i wolnym od chemii pomieszczeniu.

Wszystkie osoby zainteresowane lampionami szklanymi zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty sprzedażowej na olynk.pl, gdzie znajdują się świecie stearynowe w kształcie sześcianu, wkłady do lampionów i szereg podobnych artykułów w dobrej cenie. Postaw na naturalność i życie zgodnie z naturą, a zacząć możesz już od dziś, zmieniając dekoracje domowe na przyjazne środowisku.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYSportowo.pl

Poznań

EMZET Namioty Sp. z o.o.

Bogucin

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła