MINIMAG kontenery


Autor: Kajetan Kaczmarczyk

INFORMACJE:


WWW: http://minimagkontenery.com/

Dodano: 2019-07-09

Telefon: 887 403 403

Miejscowość: Nadarzyn

Adres: Aleja Katowicka 5

Kod pocztowy: 05-830

Źródła:
http://minimagkontenery.com/cennik/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://minimagkontenery.com/ - Self storage Warszawa cennik


Co zrobić z rowerami, motocyklami, sprzętem narciarskim czy deskami surfingowymi, gdy w domu lub piwnicy zwyczajnie brakuje na nie już miejsca? Istnieje kilka rozwiązań opisanego problemu. Można kupić większe mieszkanie, wybudować nowe pomieszczenie, dogadać się z sąsiadem  albo… wynająć przestrzeń magazynową. Ostatnie „wyjście” wydaje się najbardziej korzystne i wbrew pozorom najmniej kosztowne.  Nie trzeba martwić się o pozwolenia, ubezpieczenia, etc. Wystarczy podpisać umowę z odpowiednią firmą i gotowe. Proste prawda? Pozostaje tylko jedno pytanie: jaką?

Dużym doświadczeniem w świadczeniu usług typu self storage może pochwalić się przedsiębiorstwo Minimag – kontenery z siedzibą w Nadarzynie. Co wyróżnia je spośród innych podmiotów funkcjonujących na współczesnym rynku? Przede wszystkim bogata i przystępna oferta obejmująca szereg boksów samoobsługowych o różnych gabarytach. Wspomniane „schowki” zlokalizowano na ogrodzonym i stale monitorowanym terenie (dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu) nieopodal centrum stolicy. Każdy magazyn został wyposażony w specjalistyczny system alarmowy, który stanowi dodatkowe zabezpieczenie zgromadzonego w nim mienia. Należy bowiem podkreślić, iż w tego typu obiektach umieścić można nie tylko przywołane wcześniej rzeczy, ale również mnóstwo innych cennych przedmiotów, takich jak na przykład: rodowe srebra, albumy ze zdjęciami, książki, kolczyki, bransoletki, komputery, laptopy, drukarki, etc. „Lista” jest naprawdę bardzo długa. W zasadzie zdaje się nie mieć końca. Jedyne ograniczenie stanowią ludzkie wyobrażenia i obowiązujące przepisy. Zabrania się składowania substancji nielegalnych bądź szkodliwych dla zdrowia.

Więcej informacji na temat działalności opisywanej firmy znajdą Państwo w sieci. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa umieszczono między innymi cennik usług typu self storage dla klientów z Warszawy i okolic, szczegółowy opis warunków współpracy, a także formularz kontaktowy. Jego wypełnienie zajmuje zaledwie kilka minut.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYTanieMilitaria.pl

Warszawa

Auto-Blak

Warszawa

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa