Mediglobal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa


Autor: Julianna Zielińska


INFORMACJE:


WWW: https://medi.global/

Dodano: 2019-06-23

Telefon: +48 12 400 44 44

Miejscowość: Kraków

Adres: Pod Stokiem 39

Kod pocztowy: 30-236

Źródła:
https://medi.global/tlumaczenia-medyczne/


SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tłumaczenia dokumentów medycznych


Przekład dokumentów medycznych wymaga nie tylko umiejętności lingwistycznych, w tym znajomości zawiłej terminologii, ale i specjalistycznej wiedzy naukowej. Tłumaczenia dokumentów medycznych wymagają zatem dokładności i skrupulatności, która jest domeną profesjonalistów pracujących dla Medi Global. Aby przekłady były na najwyższym poziomie, każdy tłumacz współpracuje z lekarzem w celu ujednolicenia nomenklatury oraz weryfikacji merytorycznej. Klient otrzymuje dokument przetłumaczony w taki sposób, aby jak najwierniej odpowiadał oryginałowi. Usługi przekładów świadczone są zarówno dla osób indywidualnych, jak i instytucji. 

Przekłady medyczne są dokumentami szczególnymi, mogą bowiem mieć bezpośredni wpływ na zdrowie i życie człowieka. Bez względu na stopień specjalizacji, tłumaczenia dokumentacji medycznych realizowane są z uwzględnieniem naukowej terminologii i znajomości zaawansowanych procedur m.in. chirurgicznych, onkologicznych czy kardiologicznych. Firma proponuje przekłady z wielu języków, w tym angielskiego, włoskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego.  Polityka spółki opiera się na rzetelności wykonywanych usług, indywidualnym podejściu do klienta i najwyżej jakości przeprowadzanych tłumaczeń. 

Rodzaje przekładów medycznych 

Najczęściej tłumaczonymi dokumentami w obszarze medycyny są:

  • dokumentacje medyczna
  • prace naukowe oraz monografie
  • instrukcje obsługi specjalistycznych sprzętów medycznych
  • karty pacjentów
  • opisy schorzeń 
  • procedury badań medycznych 

Wycena zlecenia zależy od wielu czynników, w tym od długości tekstu, języka tłumaczenia, zakresu specjalizacji oraz wyboru określonego pakietu (korekta, redakcja, weryfikacja). Klient może w pełni sprecyzować swoje wymagania podczas indywidualnej, wnikliwej rozmowy z firmą. 

W zakładce Kontakt znajduje się odpowiedni formularz służący do wstępnej wyceny zlecenia. Firma oferuje również przekłady dokumentacji wyrobów weterynaryjnych, a także z zakresu badań klinicznych, farmacji i branży life science - biologii, biotechnologii czy chemii. WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYPPH i U Meteor Sp. z o.o.

Kraków

Body Camp

Kraków