Hemp Center sp z o.o.


Autor: Konstanty Dąbrowski

SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Olej z nasion konopi - wpływ na zdrowie


Polskie prawo dosyć zawile pochodzi do sprawy, jaką jest marihuana medyczna. Dlatego tak naprawdę dziś nie ma prawie nikogo, kto korzysta z dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą olej z nasion konopii.

Olej z nasion konopi jest uzyskiwany z nasion konopi siewnej. W nasionach jest aż 40% oleju, którego działanie jest coraz częściej potwierdzane w niezależnych badaniach. Tak jak podobnie inne oleje zaleca się przechowywanie oleju w ciemnych buteleczkach. Ważne jest, aby nie stał on w miejscu nasłonecznionym.

Podobnie jak inne oleje spotykane na rynku olej z nasion konopi ma wiele NNKT, które są bardzo pożądane przez nasze organizmy. Wśród nich można znaleźć omega-6 i omega-3. W przypadku, kiedy nasz organizm ma mało kwasów tłuszczowych, wówczas pojawiają się różne problemy zdrowotnej takie jak np. cukrzyca, nadciśnienie, choroby serca. Dlatego tak ważne jest, aby dostarczać organizmowi wszystkich składników, które pozwolą uczynić go zdrowym i silnym.

W oleju z nasion konopi nie brakuje również witamin, do których można zaliczyć witaminę A, B, E oraz minerałów takich jak cynk czy wapń. W oleju można znaleźć również pokłady magnezu, dlatego jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy cierpią na brak energii lub przechodzą okres rekonwalescencji. Tak naprawdę olej z konopi można stosować codziennie, warto jednak zachować umiar i przestrzegać zaleceń dawkowania, a więc ograniczać stosowanie oleju do niewielkich dawek.

Trzeba zauważyć, że opisywany olej jest tak naprawdę rozwiązaniem na wiele problemów zdrowotnych. Pomaga zmniejszyć stężenie lipidów we krwi, a także zapobiega rozwojowi miażdżycy. Dodatkowo wzmacnia naczynia krwionośne i usprawnia przepływ krwi. Wpływa również dobrze na odporność organizmu. Dzięki niemu jesteśmy mniej podatni na zachorowanie. Szerokie spektrum działania sprawia, że z oleju z nasion konopi mogą korzystać osoby o bardzo różnych potrzebach.

Na konopieizdrowie.pl można znaleźć sklep, w którym kupić można olej z konopi oraz inne bioprodukty, które można bezpiecznie stosować.

 WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYLUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Racibórz

Biuro tłumaczeń ATRANS

Żywiec / k. Bielsko Biała

Optyk Rozmus Eye Care

Pszczyna