EMZET Namioty Sp. z o.o.


Autor: Konrad Zakrzewski


INFORMACJE:


WWW: http://www.emzet.pl/

Dodano: 2018-11-14

Telefon: +48 61 878 09 70

Miejscowość: Bogucin

Adres: Gnieźnieńska 155

Kod pocztowy: 62-006

Źródła:
http://www.emzet.pl/namioty-i-hale-magazynowe/
http://www.drewno.pl/artykuly/9441,budowa-hali-poradnik-inwestora.html
http://uniaeuropejska.org/formalnosci-prawne-zwiazane-z-budowa-hali-magazynowej/

SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Hala magazynowa stalowa czy namiotowa


Rozwijanie biznesu bardzo często wiąże się z koniecznością systematycznego powiększania dostępnej przestrzeni użytkowej budynków firmowych, wykorzystywanej dla celów produkcyjnych, magazynowych, usługowych czy innych. Jeśli nie chcesz wstrzymywać dynamicznego rozwoju swojej firmy, ale jednocześnie nie stać Cię na ponoszenie dużych wydatków związanych z budową nowego budynku firmowego o określonej funkcji, ciekawą alternatywą mogą okazać się mobilne namioty przemysłowe znajdujące się w ofercie przedsiębiorstwa EMZET Namioty Sp. z o.o.

Firma specjalizuje się w budowie, instalacji i serwisowaniu przenośnych namiotów mogących pełnić różnorodne funkcje. Najczęściej wykorzystuje się je jako tymczasowe pomieszczenia przeznaczone do realizacji funkcji handlowej, usługowej lub wystawienniczej. W przypadku konstrukcji wykończonych lepszej jakości, grubszymi, bardziej masywnymi plandekami, mogą one pełnić również funkcję obiektów przemysłowych - można przechowywać w nich różnego rodzaju materiały lub prowadzić w ich wnętrzu działalność produkcyjną.

Jeśli zastanawiasz się, jaki rodzaj obiektu postawić - budynek o konstrukcji stałej czy przenośny namiot przemysłowy, zwróć uwagę na zalety tego drugiego rozwiązania. Największymi korzyściami, jakie oferuje mobilna hala magazynowa o lekkiej konstrukcji, jest brak konieczności zgromadzenia licznych pozwoleń i dokumentów uprawniających do rozpoczęcia inwestycji budowlanej. W przypadku namiotów przemysłowych nie mamy do czynienia z konstrukcjami trwale związanymi z gruntem, a zatem postawienie takiego obiektu na własnej działce jest znacznie łatwiejsze i co równie ważne, znaczenie tańsze.

Niski koszt montażu i cena samego namiotu przemysłowego to kolejna z jego wielkich zalet. Takie konstrukcje są kilka razy tańsze od standardowych obiektów o konstrukcji stalowej. Poza tym są to konstrukcje w pełni mobilne, które w razie potrzeby możemy bardzo szybko i niskim kosztem przestawić w inne miejsce. Ważną zaletą tego typu obiektów jest również ich otwarty charakter. Duża, otwarta przestrzeń wewnętrzna ułatwia zagospodarowanie namiotu zgodnie z oczekiwaniami i preferencjami każdego przedsiębiorcy.WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


PODOBNE WPISYSportowo.pl

Poznań

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła

Detoks Alkoholowy

Poznań